ثبت بهترین رکوردم در پارالمپیک

ملی پوش دوومیدانی جانبازان و معلولین:

هدفم ثبت بهترین رکوردم در پارالمپیک توکیو است

محمدیان گفت: شناخت خوبی از حریفانم دارم اما شرایط پارالمپیک متفاوت است و باید با آمادگی کامل در این مسابقات حاضر شد.

سجاد محمدیان ملی پوش دوومیدانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: در تمام این مدت زیر نظر مربی ام تمریناتم را پیگیری کردم و توانستم به رکوردی که مد نظر کادر فنی تیم ملی بود دست پیدا کنم و همچنین با حضور روانشناس در تیم، به لحاظ روحی و روانی به آمادگی لازم رسیدم.

وی ادامه داد: در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو نیز حضور داشتم و توانستم عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کنم. بعد از مسابقات ریو، در رقابت های جهانی و آسیایی شرکت کردم و تجربیات بیشتری را بدست آوردم که بتوانم با استفاده از آن بهترین رکوردم را در پارالمپیک توکیو ثبت کنم.

محمدیان افزود: حدود هفت سال است که در تیم ملی ایران حضور دارم و در این مدت مدال های خوشرنگی را در میادین مختلف ورزشی کسب کردم و اکنون تمام هدفم ارتقا رکوردم در توکیو ۲۰۲۰ است و امیدوارم که بتوانم با کسب مدال طلای این مسابقات برای کاروان کشورم افتخارآفرینی کنم.

وی عنوان کرد: به صورت اتفاقی با ورزش جانبازان و معلولین آشنا شدم و از طریق دکتر بهرامی وارد دوومیدانی شدم و با تمرینات خوبی که زیر نظر او داشتم توانستم به تیم ملی کشورم راه پیدا کنم و در میادین بین المللی موفق به کسب مدال شوم.

ملی پوش دوومیدانی اظهار داشت: هفته ای ۹ تا ۱۲ جلسه تمرین دارم تا با آمادگی کامل راهی پارالمپیک شوم چرا که بزرگترین آرزوی ورزشی ام کسب طلای این رویداد است که امیدوارم در این دوره از بازی ها محقق شود.

محمدیان بیان کرد: شناخت خوبی از حریفانم دارم اما شرایط پارالمپیک با تمام مسابقات متفاوت است و تمام ورزشکاران برای کسب بهترین نتیجه راهی این رویداد بزرگ ورزشی می شوند و به همین دلیل باید با آمادگی در این رقابت ها حاضر شوم.

وی افزود: در طول زمان شیوع کرونا سعی کردم به عنوان عضو کوچکی از جامعه با حضور در پویش های مختلف به مردم کشورم کمک کنم. چرا که در زمان مسابقات دعای خیر آنها کمک بزرگی برای من است و باید در این روزها نیز ما هم در کنار آنها باشیم.

ملی پوش دوومیدانی در پایان گفت:از مسئولین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون برای حمایت هایی که از تیم ملی و ورزشکاران دارند تشکر و قدردانی می کنم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *